Predpoveď a príprava Gatesa spolu so zakladateľom Google v roku 2017 vyšla…

27.4.2018 (krátko pred COVID-19) Bill Gates varoval, že smrteľná chrípka je za rohom. Vtedy Gates strašil, že zomrie 30 miliónov ľudí.
https://gizmodo.com/bill-gates-warns-30-million-people-could-die-from-flu-p-1825615528

Aj v roku 2017 strašil Gates na Svetovom ekonomickom fóre a aby pripravil svet – tak založil CEPI (Koalícia pre epidemickú pripravenosť a inovácie).. CEPI bola založená 2017, poskladali sa do nej mnohé štáty a firmy stovkami tisíc EUR. Mnohí o tejto organizácii hovoria ako o schéme na manipulovanie vedúcich predstaviteľov štátov a vytvárani lobistických kruhov so zameraním na očkovanie.
https://www.cnbc.com/2017/01/19/bill-gates-bioterrorism-damage-could-be-very-huge.html

Už v roku 2018 Gates vedel, že jediná cesta z pandémie bude očkovanie. Preto v tom roku sa Gates spolu s majiteľom Google spojil a financovali vytvorenie „Valley of death – v preklade: Údolie smrti“, kde mali testovať očkovacie látky. Testy vykonávali na zvieratách, na ľuďoch plánovali v 2021 (ako pekne sa trafili do toho už v roku 2018). Cieľom bolo vyvinúť univerzálnu vakcínu. (práve tou je mRNA vakcína, kedže ju naprogramujete za krátky čas a môže ísť do výroby…a v jednej vakcíne môže byť obsiahnuté kadečo).
https://www.fiercepharma.com/vaccines/thinking-developing-a-truly-universal-flu-vaccine-bill-gates-and-larry-page-challenge-you

Presne v tom istom roku sa k vývoju tejto univerzálnej vakcíny pripojil aj Fauci a NIAID.
https://www.nih.gov/news-events/news-releases/niaid-unveils-strategic-plan-developing-universal-influenza-vaccine

O smrteľnom víruse rozprával v roku 2018 aj Quick, tiež ho predpovedal v krátkej dobe.
https://www.thesun.co.uk/news/5738866/killer-flu-pandemic-could-hit-any-time-killing-300-million/

A potom sa niekto čuduje, že majitelia Google, ktorí sú aj majiteľmi youtube si mažú a cenzurujú nevhodné názory, ktoré by ohrozili ich vakcinačný a iný bíznis.
https://zive.aktuality.sk/clanok/1y5x0w5/youtube-dal-zbohom-kontroverznemu-igorovi-bukovskemu-zrusil-mu-kanal/