Autoimunitné procesy a problémy sa postupne dostávajú na povrch pri vakcínach

Celý ľudský organizmus, všetky jeho bunky vznikli z pôvodnej informácie uloženej v DNA. DNA sa v bunkách mení na mRNA, tá sa mení na tRNA a z nej vznikajú bielkoviny. V DNA je aj uložené, ktoré častí DNA sa použijú kedy a ktoré sa použijú napríklad v čase stresu, nejakých zmien. Očkovanie sa nikdy nedialo na tom najcitlivejšom mieste ľudského organizmu, ako sa to robí teraz. Kedy sa využívajú na očkovanie priamo najzákladnejšie zložky organizmu a to DNA(Janssen, AstraZeneca, Sputnik) a mRNA (Moderna, Pfizer).

Na internete všetky obrázky, správy, komunikácia, filmy sa vytvárajú z 0 a 1. Len z týchto dvoch číšiel dokážeme vytvoriť celý virtuálny svet a všetko na čom teraz fungujeme. DNA je však zložitejšie, je zložené z 0 (Adenín), 1 (Guanín), 2 (Cytozín), 3 (Thymín). mRNA je tvorená 0 (Adenín), 1 (Guanín), 2 (Cytozín), 3 (Uracil)

Na obrázku vyššie je vidieť kód pre počítačový svet, z ktorého rôzným rozložením vzniká obrázok, video..správa.

Na tomto obrázku nižšie je vidieť DNA a jej 4 bázy (okrem 0 a 1, je tam ešte 2,3 a tým je možnosť zložitosti väčšia).

Vakcíny v roku 2020 sa začali vytvárať z mRNA, alebo DNA. Na počítači sa vytvorila štruktúra a ta sa vyrábala v laboratóriu. Môžme to prirovnať k vytváraniu počítačového programu, alebo systému. Človek by si povedal, že čím viac je vyspelejšia civlizácia, tým bude program, informačný systém bezchybnejši. Opak je pravdou. Dnes počítačové systémy, napr. taký Windows vyrába niekoľko tímov. Každý tím robí chyby, tie chyby sú potom využívané na napadnutie hackermi. Niektoré chyby sú urobené cielene (zarábanie na ochrane) a niektoré z nevedomosti. V minulosti programy a systém vytváral jeden človek, boli však bezchybnejšie. Dnes sa chyby korigujú výkonnejšim hardvérom. Podobne chyby vznikajú aj pri výrobe vakcín.

Tých prípadov bolo viacero. Pomiešali sa rôzné vzorky:
https://lekarskenoviny.sk/index.php/2021/04/04/vlada-usa-zrusila-zavod-na-vyrobu-vakcin-astrazeneca/

Alebo prípad, keď sa vo vakcíne nachádzali proteíny ľudského organizmu a tie po podaní vakcíny s veľkou pravdepodobnosťou mohli vyvolať patologické a autoimunitné procesy.
https://www.inenoviny.sk/vo-vakcinach-sa-naslo-mnozstvo-veci-ktore-tam-nemali-byt/

Navyše prvýkrát v dejinách ľudstva sa pri plošnom procese používa neprirodzená zložka mRNA pseudouridín. Dôsledky jeho použitia sú veľkou neznámou.

Ďalším veľkým problémom pri očkovaní genetickými vakcínami je molekulárna mimikry. Molekulárna mimikry je proces, kedy niektoré gény, proteíny napríklad vírusu sa podobajú génom alebo proteínom človeka a človek začne následne bojovať nielen proti podobným zložkam vírusu, ale aj proti vlastným štruktúram a vznikajú autoimunitné ochorenia.

A práve teraz sa dostávajú na povrch informácie, že práve proces molekulárnej mimikry mohol byť príčinou tvorby zrazenín pri očkovaní vakcínou AstraZeneca.

Očkovaním sa látka dostáva do krvi. Tam môže priťahovať proteín krvi – PF4. V niektorých, neznámych prípadoch si môže imunitný systém pomýliť PF4 s vírusom a tým začne naň útočiť a vytvárať voči nemu protilátky. Protilátky sa zhlukujú s PF4 a vytvárajú krvné zrazeniny.

https://www.bbc.com/news/health-59418123

Molekulovej mimikry a porušenia imunitného systému vedúcemu k potrebe opakovaného očkovania som upozorňoval v máji 2020.

https://www.facebook.com/groups/2977194032501841/posts/3058222947732282/

V čase, keď prof. Krčméry a iní odborníci ako lekár Peter Sabaka veselo rozprávali, že vakcína nemá žiadne vedľajšie účinky. My, čo sme opatrní a uvedomujeme si zložitosť ľudského organizmu a len minimálne poznanie jeho fungovania máme pred genetickým očkovaním veľký rešpekt a hlavne obavy, ktoré sa napľnajú každým dňom.

Týmto článkom chcem poukázať na zložitosť ľudského organizmu a zaostalosť vedy a pokroku. Tak ako sa Billovi Gatesovi roky nepodarilo vyrobiť bezchybný operačný sytém a príchod nových operačných systémov bol často spojený s množstvom chýb, ktoré boli opravované tisíckami záplat a opakovane atakované vírusmi. Tak sú na tom aj vakcíny, ktoré štedro financuje….genetika nie je len 0,1 ale je 0,1,2,3…