Podľa dát z Česka očkovaní sú na tom len trošku lepšie ako neočkovaní

V Česku zverejňujú pomerne detailné dáta o očkovaní na COVID-19. Chýbajú tam informáce o tých, čo COVID-19 prekonali prirodzene, alebo majú prítomné protilátky.

Z dát však vyplýva, že očkovanie nie je také účinné, ako sľubovali farmaceutické firmy, ako sľubovalí „odborníci a agenti farma firiem“, ktorí riadia v konflikte záujmov krajinu a obmedzovanie ľudských práv.

Tento graf ukazuje úmrtia v prípadoch očkovaných a neočkovaných, sú skoro rovnaké.

Napríklad lekár Peter Sabaka opakovane manipuloval a šíril dezinformácie o účinosti vakcín. Tvrdil, že vakcíny 100% chránia pred úmrtím, takmer 100% pred ťažkým priebehom a taktiež, že očkovaní sa nebudú môcť nakaziť. Aktuálne vieme, že všetko toto boli dezinformácie. Dáli by sa nazvať aj klamstvom, ak to robil lekár vedome. Ak to nerobil úmyselne, teda neklamal tak postráda základné vedomosti z oblasti reprodukcie a šírenia RNA vírusov.
https://www.inenoviny.sk/zoznam-sabakovych-omylov-chyb-a-nevedomosti/

Tento posledný graf je zaujimavý v tom, že zobrazuje počty pozitívnych prípadov. Pomerne vysoké čísla sú medzi očkovanými, pritom očkovaní sa netestujú takmer vôbec. Len v prípade, že idú do nemocnice na hospitalizácie, alebo cítia príznaky a chcú sa pre istotu preveriť. Koľko však bezpríznakových očkovaných ľudí chodí voľne ostáva záhadou, pre farma firmy chcenou…lebo im to vyhovuje..biznis je biznis. A ochorenie sa šíri…nie hlavne deťmi, ako manipulujú média..ale podľa môjho názoru hlavne očkovanými, o čom sa mlčí v propagandistických plátkoch.

zdroj: https://www.idnes.cz/koronavirus/statistiky?