Kde zmizli ventilátory za miliony EUR? Kšeft a podvod?

Ministerstvo zdravotníctva straší populáciu šírenim poplašnej správy, že je voľných len 20 ventilátorov.

Ak si však pozrieme kúpne zmluvy na zariadenie umelej pľúcnej ventilácie, tak tých boli len minulý rok kúpených stovky. Pritom samozrejme množstvo bolo v nemocniciach pred týmto veľkým kšeftom, na ktorom sa niekto nabalil. Otázkou ostáva, kde zmizli tieto kúpené umelé pľúcne ventilácie…lebo podľa štatistiky na stránke MZSR je vo funkčnosti omnoho menej ventilátorov.
https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-19-16-11-2021-nemocnice-lozka

Tu si môžte pozrieť zmluvu, kde sa nakúpilo nejakých 300 pľúcnych ventilátorov za nejakých 9 000 000 EUR od Chirany.
https://crz.gov.sk/data/att/4524212_dokument1.pdf

Toto je počet ventilátorov len od Chirany, možno predpokladať, že kúpovali aj od iných firiem.

Tu štát prispel Chirane 2 000 000 EUR.
https://crz.gov.sk/zmluva/5607802/

Aká štedrosť, keď ostatné firmy krachujú…
V čase, keď Chirana na pandémii krásne zarába:
https://finstat.sk/36322300

Na absurdnosť upozornil lekár Milan Kulkovský, ten poukázal, že v Ružomberku nakúpili ventilátory, avšak nie sú rozvody kyslíka. Práčka peňazí? Kde sú tie kúpené ventilátory? Stoja nefunkčne v izbách bez rozvodov kyslíka?
https://www.topky.sk/cl/10/1988621/KORONAVIRUS-Novy-covidovy-pavilon-v-Ruzomberku-je-prazdny–Ventilacie-su-nefunkcne–tvrdi-lekar

Strašenie obyvateľov počtom voľných ventilátorov je vrchol zákernej podlej manipulácie a zneužívania strachu v rámci vakcinačnej kampane. Podobné praktiky používajú podvodníci v poisťovacom sektore, kde ľudí lákajú strašením aj v spoluprácii s médiami. Ešte pár rokov dozadu to boli teroristi, tí záhadne teraz nie sú…ani ich bombové útoky..asi sú v karanténe, alebo zalezení v bunkroch a dodržujú vládne nariadenia štátov.
https://www.topky.sk/cl/10/1988621/KORONAVIRUS-Novy-covidovy-pavilon-v-Ruzomberku-je-prazdny–Ventilacie-su-nefunkcne–tvrdi-lekar

Netreba zabúdať na podvody s číslami hospitalizovaných pacientov. Tie stále pokračujú. Aj v mojom okolí je viacero prípadov, kedy jedného pacienta prevážali medzi 3 nemocnicami a 3 oddeleniami…tým nemajú problém urobiť z jedného pacienta 9 v COVID automate.
https://www.slovanskenoviny.sk/lekar-odhalil-sposob-ako-sa-u-nas-falsuju-pocty-hospitalizovanych-na-covid/