EÚ finančná pomoc bude závisieť od zaočkovanosti štátu

Sme svedkami masívného vakcinančného experimentu, ktorý je tlačený všetkými možnými manipulatívnymi technikami vrátane vydierania. Článok, z ktorého čerpám text vyšiel 18.mája 2021. Tento dátum je dôležitý pre pochopenie masívneho tlaku na vakcináciu vo všetkých štátoch. Koľko peňazí dá EÚ, toľko si môžu politici a ich blízki kamaráti rozkradnúť. Keď sa občania nebudú očkovať, kamaráti budú mať málo peniažkov, ktoré si môžu rozkradnúť cez rôzne granty a fondy.

EÚ po novom podmieňuje čerpanie balíka grantov a pôžičiek na obnovu zaočkovanosťou štátov. Od zaočkovanosti bude závisieť, kto dostane peniaze z „pandemického balíka“ 672,5 bilióna EUR.

V článku sa spomína, že treba sa upriamiť na strednú Európu, kde patrí ja Slovensko, nakoľko zaostávame v očkovanosti. Píšu tam, že od zaočkovanosti bude závisieť aj stabilita a budúca spolupráca EÚ.

V článku sa spomínajú pozitívne štáty, ktoré mali finančné problémy, ale vďaka ich politikám sa podarí čerpať z týchto fondov. Narážajú na zaočkovanosť, práve Taliansko, Portugalsko, Grécko a Španielsko patria medzi štáty, kde je vysoká zaočkovanosť, ktorú umožnilo zavádzanie totalitných praktík a masívneho vydierania populácie.

Už v máji, kedy vznikol článok, tak predpokladali na základe prieskumov, že v EÚ vo väčšine štátov bude na konci septembra 2021 zaočkovanosť 75%.

V máji 2021 spominali krajiny, ktoré zaostávajú v zaočkovanosti, konkrétne: Bulharsko, Česká republika, Estónsko, Lotyško a Rumunsko. Paradoxne vystrašené Slovensko ešte vtedy malo vízie vysokej zaočkovanosti. Avšak cez leto sa odhalilo množstvo podvodov a napojení krizového štábu a ľudí vo vedeni na farmaceutické firmy.

Tento graf zobrazuje odhady z mája 2021 na koniec roka 2021 a predikcie zaočkovanosti. Slovensko malo byť na konci septembra zaočkované na 90%, na konci roka 2021 zaočkované na 100%, takú mali s nami víziu (strašili dostatočne, veď u nás zomrelo/zabili neposkytnutím adekvátnej starostlivosti včas? viac ľudí ako v Japonsku s 20x vyššou populáciou.

Toto je aktuálna realita:

zdroj: https://www.statista.com/statistics/1218676/full-covid-19-vaccination-uptake-in-europe/

Tu vyššie som urobil printscreen originálneho textu, ktorý vzhľadom na zločincov na čele štátov a EÚ môže zmiznúť pre nepohlnosť. V texte sa spomína, že na čerpanie pomoci sa vyžaduje „návrat do normálu“ a to bude pri zaočkovanosti nad 75%.

Zaujímavá je aj táto tabuľka:

zdroj: https://blogs.lse.ac.uk/europpblog/2021/05/18/the-eus-recovery-funds-should-be-released-when-europes-economies-can-reopen/

Pre pripomenutie. Mnoho predstaviteľov na čele EÚ sú ľudia s množstvom kaúz, podvodov, prepojení na farma firmy. Mnohí boli vyšetrovaní pred podvody, vrátane predsedníčky EÚ komisie Ursuly von der Leyen.
Ursula Von Der Leyen, hlavná nákupkyňa vakcín pre EU. V minulosti preukázala pozoruhodné schopnosti v oblasti korupcie, jednalo sa o stovky miliónov eurVládne strany von der Leyen podržali a zbavili obvinení.

zdroj: https://rodacirodakom.sk/covid-19/

Aj skorumpovaná WHO, ktorú financuje Gates a iní profitujúci z vakcín vidia ako jedinu cestu späť očkovanie… nová svetová ideológia…

zdroj: https://www.facebook.com/watch/?v=157919909840544&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing

WHO na svojom facebooku píše, že sme v súťaži očkovania. Cieľom je zaočkovať do konca roka 2021 každú krajinu na 40%. Do polovice roka 2022 na 70%.

Plán je jasný, vydieranie bude narastať. Už aktuálne vydierajú rodičov, rodiny tak, že podmieňujú zdravotnícke výkony očkovaním.

Viac lockdownov, viac zadĺžená krajina…ľudia na ulici, neschopnosť platiť hypotéky, privatizácia? nutná pôžička? nezaočkovaná krajina nad 75%? nebude pôžička…

K daným informáciam sa vyjadrili factcheckeri a má ísť o dezinformáciu. V každom prípade si počkáme, aká bude skutočná realita. Prípadov, kedy sa dezinformácia za pol roka stala realitou je mnoho.
https://fakty.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9U96VW-1