PO OČKOVANÍ MODERNOU ZOMRELI ĽUDIA, VO VAKCÍNACH BOLO NIEČO, ČO TAM NEMALO BYŤ

V Japonsku po očkovaní vakcínou od Moderny zomreli ľudia. Začalo sa vyšetrovanie tejto vakcíny a zistilo sa, že sú tam veci, ktoré tam nemajú byť. Z neznámych dôvodov ministerstvo zdravotníctva v Japonsku odmietlo zverejniť o ake kontaminanty ide. Na japonských sociálnych sieťach sa šíri, že išlo o grafén.
https://edition.cnn.com/2021/08/29/asia/japan-moderna-covid-vaccine-deaths-intl/index.html

Okamžite bolo zastavené podávanie tejto vakcíny a stiahnutých vyše 1,6 milióna dávok. Stiahnuté vzorky boli vyrobené v Španielsku. Japonska polícia údajne nezačala vyšetrovanie, ale spoľahli sa na vyšetrovanie Moderny (môžme čakať objektivitu..). Vo vzorkách sa našli rôzne kontaminanty, v niektorých boli ružovej farby, v iných čiernej. https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/okinawa-finds-contaminants-moderna-covid-19-vaccines-nhk-2021-08-29/

Kontaminované vzorky sa mali dostať len do Japonska.
https://japantoday.com/category/national/moderna’s-contaminated-vaccine-only-shipped-to-japan-spanish-maker

O rôzných pochybeniach pri výrobe vakcín sa už písalo. Nebolo to dávno, čo výskum na nemeckej univerzite našiel vo vakcíne od AstraZeneca rôzne proteíny ľudského tela, ktoré mohli po očkovaní výrazne narušiť funkčnosť imunitného systému. Samozrejme, že v tej vakcíne nemali čo robiť.
http://www.inenoviny.sk/vo-vakcinach-sa-naslo-mnozstvo-veci-ktore-tam-nemali-byt/

Vyše 15 miliónov dávok bolo poškodených pri výrobe vakcín ich „chybným“ pomiešanim.
http://www.inenoviny.sk/chyba-pri-vyrobec-vakcin-zmiesali-vzajomne-rozne-zlozky-vakciny-johnsonjohnson-a-astrazeneca/

Na Slovensku nik nekontroluje jednotlivé vzorky…čo tam dá výrobca, aká chyba vznikne pri výrobe…veď to je jedno…to sú len Slováčikovia…dokedy sa budeme spoliehať na zapredancov zahraničných firiem, že nám chcú dobre? Koľko ľudi zomrelo, koľko ľudí bude mať zdravotné problémy pre prítomnosť niečoho, čo sa vo vakcíne nemalo nachádzať?

FB: https://www.facebook.com/groups/509968623630307/posts/534598914500611/