Nebude farmárov, nebude jedlo..a kto iní ako úplatní herci propagujú jedenie hmyzu

Jesť hmyz je hlavným cieľom psychopatov združených vo Svetovom ekonomickom fóre. Skúpina narušených jedincov s narcistickým a sadistickým charakterom sa samourčila ako elita sveta, ktorá určuje, čo bude zvyšok sveta robiť.

Nicole Kidman propaguje jedenie hmyzu:
https://www.youtube.com/watch?v=e3UqLAtdZ04

Keď si všimnete to video, tak vždy je vzdialený záber, aby nebolo vidieť, čo má v ústach. A keď to je vidieť, tak sa dá ťažko určiť, či nejde o nejakú napodobeninu hmyzu. Osobne som presvedčený, že za tieto aktivity majú slušne zaplatené a hmyz do úst nikdy nedali. I keď bol by som veľmi rád, keby Gates, Schwab a iní narušení jedinci skutočne hmyz jedli, aj herci a iní… Ako však viem z praxe, tak budú kázať vodu a víno piť.

Ďalších, ktorých môžte vidieť propagovať jedenie hmyzu sú – Angelina Jolie, Zac Efron, Justin Timberlake. Keď si pozriete takú Angelinu Jolie, tak tam je známa minulosť traumatizácie z detstva a sama seba neznáša a vykonáva aktivity, ktorými sa sebapoškodzuje.

Psychické problémy traumatizácie sú u mnohých hercov, mnohí boli zneužívaní, alebo citovo deprivovaní a práve herectvo je forma ako uniknúť z reality. Preto im to tak dobre ide, lebo to robili v detstve ako únik z krutej neprijemnej reality.

https://www.scmp.com/magazines/style/celebrity/article/3093640/angelina-jolie-zac-efron-and-justin-timberlake-eat-bugs

Ak by bol proces prechodu na jedenie hmyzu prirodzený a mnohí by sa tak rozhodli, nikomu by to nevadilo. Problémom je, že psychopati hrajúci sa na elity sveta vykonávajú kroky, aby zničili farmárov a vytvorili hlad, ktorý prinúti ľudí jesť hmyz.

Pritom v prvom rade odstráňujú malých farmárov, ktorí sa nedajú ovplyvňovať a zneužiť na agendu. To sme mohli vidieť pri COVID-19, kedy slobodu obmedzujúce opatrenia zavádzali najmä nadnárodné korporácie a takto to je aj s farmármi. Veľké farmy vlastnia práve tieto psychopatické elity a neviete, čo používajú na rast a chov, či nie insekticídy a pesticídy, ktoré vyvolávajú rakoviny, rodenie poškodených deti. Treba si uvedomiť, že tieto tzv. elity ako Rockefellerovci, Gates, Schwab roky snívajú a zavádzajú eugenické procesy. Chcú zredukovať populáciu. Škoda, že oni nespáchajú ako prví eutanáziu alebo iné formy samozničenia a tým by pomohli zvyšnému svetu.

Preto ak môžte, začnite chovať, pestovať. Semena si získavajte samy, vyhýbajte sa kúpe semien, najmä tých pochádzajúcich z firiem psychopata Gatesa a jemu podobných. Šlachtite si vlastné semena, kedy semena získané z rastliny, ktorú pestujete sú odolnejšie a viac adaptované na vaše prostredie. Naopak kupované semena, často zbavené ďalšej plodnosti sú chemicky oslabené a náchylnejšie na rôzné choroby. Podobne to je aj so zvieratami. Dávajte si pozor aj pri očkovaní vašich zvierat.