Chcú nás zbaviť súkromného vlastníctva?

Chcú nás zbaviť súkromného vlastníctva?

Pozorný divák si všimol, že Ruský útok na Ukrajinu prišiel v čase, kedy sa mohli vyhodnocovať vedľajšie účinky a poškodenia po vakcinách. V čase, keď sa mohli riešiť súdne procesy za porušovanie ľudských práv a vykonávanie experimentu. Rusko svojim útokom vystrašilo ľudí a vytvorilo problém, z ktorého mali ľudia ešte väčší strach a tak sa to robí…keď chceš niečo zahladiť alebo skryť, treba odpútať pozornosť najčastejšie vojnou.

Tie predpovede, ako COVID a jeho dopady spôsobia zdražovanie, obmedzia dopravu, výrobu nakoniec urobila vojna Rusko – Ukrajina. Väčšina davu nechápe, že nie sú dôležité jednotlivé procesy, ale výsledok a práve vďaka vojne Rusko – Ukrajina sa pokračuje a ešte dokonca zrýchľuje proces zavádzania Veľkého Resetu Klausa Schwaba. Je len otázkou času, kedy chudoba bude na ulici, zo strednej vrstvy sa stane chudoba. Nie je náhoda, že na auta sú čakacie doby vyše roka (nakoniec nebudú tie autá vôbec). Plán je jasný, znížiť počet aút a ľudí, ktorí niečo vlastnia. Informácie nám podsúvali už niekoľko mesiacov a rokov dopredu.

Tu sa globalistický plátok SME pohoršoval už v roku 2016 nad tým, že Slováci toho až moc vlastnia.
https://index.sme.sk/c/20289828/slovaci-maju-stale-moresy-sedliakov-chcu-byvat-vo-vlastnom.html

Samozrejme, že to je pre nich problém. Bývate vo svojom, nik vás nevyhodí na ulicu, nik vás nemôže zastrašovať a obmedzovať nejakými COVID pasmi. Bývate v podnájme, nie je problém prinútiť vás k očkovaniu. Pracujete pre niekoho, nie je problém prinútiť k vás niečomu, čo oni chcú. Ak robíte sám na seba…nemôžu vám nič. A také bolo Slovensko pred vstupom do EÚ, boli sme samostatni. Ľudia neboli otrokmi v zahraničných pásových výrobňach. Ľudia podnikali, pracovali na seba a tým podstatne viac rozvíjali svoje zmysly ako za pásom. A boli aj odolnejšie manipuláciam typu musíš sa očkovať, musíš nosiť respirátor…Sulík už v roku 2017 hovoril o nepodmienenom základnom príjme. Aj to je agenda Veľkého resetu. Mať stály príjem, ale budeš musieť poslúchať, inak ho nebudeš mať. Bude sa konať experiment, musíš sa zúčastniť. A firmy to bude stáť menej. Liek otestuješ ty zadarmo, lebo inak by ťa vyhodili z podnájmu, alebo ti nedajú základný nepodmienený príjem. Toľko stojí ľudský život?
https://hnonline.sk/finweb/ekonomika/1889929-sulik-chce-na-slovensku-zakladny-prijem-fini-to-nastavili-velmi-vysoko-spravil-by-som-to-inak-tvrdi

O zdanenie majetkov a domov sa zaujímal už SMER-SD v roku 2012. Potom s tým prišiel Heger. Ten chce, aby ľudia pracovali a nevlasnili. A ako ľudí okradnúť a prinútiť ich predať tieto nehnuteľnosti? Položiť ich na dno, všetko zdražiť, zadĺžiť…a nakoniec predajú. A kúpi pár jednotlivcov, ktorí už aj bez toho vlastnia celé časti sveta. Obchodníkovi s Vodkou Hegerovi nevadí, že nejaký psychopat Gates vlastní tisíce metrov štvorcových pozemkov, množstvo firiem, podnikov. Keď to vlastní obyčajný človek, to je problém.
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/579043-heger-chysta-danovu-reformu-ma-vraj-motivovat-pracovat-a-nevlastnit

A potom tu máme osoby ako Lucia Pašková, ktorá nabáda k zdieľaniu nielen nehnuteľnosti, ale aj vecí. A to si neviem predstaviť, zažil som množstvo prípadov, kedy nevlastný otec zneužíval dcéru svojej ženy. A keď tam príde cudzí muž, alebo cudzia rodina..v slabej chvíľke sa nejako popária…a to je aj možno cieľ.
https://www.inenoviny.sk/nebudeme-vlastnit-ale-zdielat-pise-dobra-kamaratka-caputovej-progresivna-aktivistka-paskova/