Mikasov úrad aj po „pandémii“ môže sledovať naše mobily, zastavme to!!

Kedže Kotlár a ostatní podvodníci ako Huliak Vás oblbli peknými rečami, na čo som Vás niekoľko mesiacov pred voľbami upozorňoval a teraz nerobia nič z toho, čo sľubovali, len kecajú, kecajú a na teplé miesta dosadzujú svojich ľudi…tak riešenie zločinov počas COVID-19 ostáva na nás a preto Vás prosím o pomoc. Ak to neporiešime my, budeme to zažívať znova. Kotlár má väzby na Rotary club a ten je súčasťou celej tejto svetovej vakcinačnej akcie. Ten tam bude len kryť a bordel robiť….

Doteraz je ponechaný zákon, ktorý umožňuje sledovať mobily a iné zariadenia Úradom Verejného zdravotníctva, preto som sa pýtal na informácie, ktoré sú uchovávané a prečo. Poprosím aj Vás, pošlite tieto otázky a pýtajte sa. Čím viac nás bude, tým skôr tu hydru porazíme. Presne ako to bolo počas Covid-19, nepomohol ani Fico, ani Huliak, ani Danko…nikto…a nepomôžu ani teraz. Otvorte oči a spojte sa a pomáhajme si. Nemám toľko priestoru to znova všetko riešiť sám.

Komu: office@health.gov.sk
Predmet: Informácie o uchovávani, trasovaní a sledovaní mobilných a iných zariadení Slovákov
Text: Na základe infozákona 211/2000 Z.z Vás prosím o informácie o rozsahu ukladania, spracovania, kontroly, prístupu, triedenia informácií o obyvateľoch Slovenskej republiky a ich mobilných a iných dátových zariadení Úradom Verejného zdravotníctva, eventuálne inými orgánmi v súvislosti zákona prijatého počas rokov 2020-2022 za účelom „prevencie šírenia ochorenia COVID-19). Na základe zákona 211/2000 Z.z sa pýtam na základe akej právomoci sú ponecháné dané možnosti doteraz Úradu Verejného zdravotníctva.
Informácie zaslať späť na tento e-mail.

s pozdravomMUDr. Radoslav Čičala

zdroj: https://domov.sme.sk/c/22368260/mobily-nebudu-sledovat-plosne-pouziju-najma-anonymne-data.html