Zavádzanie totality s cieľom očkovať ľudí experimentálnymi vakcínami

Na Slovensku sa nedarilo podvodníkom na čele vlády zvýšiť očkovanosť (skúšali rôzne lotérie, podplácanie).

Stav vakcinácie na Slovensku k 13.11.2021.

11.11.2021 prebiehala schôdza a hlasovanie poslancov NRSR, ktorá umožni zamestnávateľom šikanovať svojich zamestnancov nutnosťou preukázať sa očkovaním, testovaním, prekonaním. Množsvo ľudí, aj v mojom okoli postupne začína rezignovať a dáva sa očkovať. Jediným dôvodom je potreba ísť do práce, aby bolo z čoho platiť hypotéku. Toto, keby zaviedli pred vstupom do EÚ, keď prosperovalo súkromné podnikanie a množsvo menšich slovenských firiem..neuspeli by.

Najhoršie na tom je, že práve očkovanie proti svojej vôli a presvedčeniu bude príčinou množstva psychických porúch. Stači vychádzať zo základnej premisy Sigmunda Freuda a konfliktu medzi Ego a Superegom. Prečo mlčia psychológovia, psychiatri je nepochopiteľné. Avšak aj mnohí z nich sú obete tejto manipulácie a profesne zlyhali, kedže to neprekukli.

11.11.2021 prvé čítanie: https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze%2Fhlasovanie%2Fhlasklub&ID=46824

Ak si pozriete hlasovanie tak drvivá väčšina všetkých poslancov SMER-SD, HLAS-SD nehlasovala proti a manipulatívne sa zdržala, alebo nebola prítomna. Tu môžme vidieť, že kroky týchto strán proti opatreniam sú len divadlom na vytĺkanie politických bodov.

Schálenim tohto zákona majú firmy a korporácie právo kontrolovať zamestnancov a ich zdravotný stav a na základe toho si určovať, kto vstúpi do práce. Rovnaké zákony obmedzujúce občanov boli a sú súčasťou totalitných režimov, typické boli pre fašistické Taliansko z čias Mussoliniho.