Vakcína zdevastované zdravotníctvo nevyrieši

Nemocnice sú, čo sa týka COVIDu prázdne. Plné sú však pohotovosti, neurológie, ortopédie, psychiatrie…

Internista na Slovensku podľa zlých postupov použitím Remdesivíru (predlžuje hospitalizácie a neodporúča sa) lieči pacienta, prehnane ho dáva na umelú pľúcnu ventiláciu (po ktorej sa ešte týždne z toho dostáva) a takto sa naťahuje hospitalizácie na niekoľko týždňov aj mesiacov.

Je zvláštne, že lekári vo vedeniach nekritizujú nečinnosť vlády a to, že sa nepostavili žiadne oddelenia, nemocnice, kde by mohli títo COVIDovi pacienti byť. Namiesto toho sa straší. Idete na pohotovosť do Čadce a tam 30 pacientov čaká na neurológa, lebo sa u nich po očkovani objavili zvláštne problémy, samozrejme, lekár súvis s očkovaním nevidí..veď ešte to výrobca nezaradil medzi vedľajšie účinky (až keď skončí klinické testovanie v 2023 sa to tam dostane).

Chcete ísť na psychiatriu, problém, všade plno.

Kontaktuje ma čoraz viac ľudí, ktorých lekári zle vyšetrujú alebo im nerobia základné vyšetrenia. Môžem povedať príklad môjho mladého brata, ktorý mal bolesti na typických miestach pre zápal slepého čreva v brušnej oblasti. Upozornil som ho na to a povedal mu, že z pohotovosti nech neodchádza kým mu neurobia minimálne vyšetrenie krvi. Ako inak na pohotovosti doktorka vyšetrila pohmatom a skonštatovala, že môže ísť domov. Následne ju konfrontoval s tým, že brat lekár mu povedal, že to je slepé črevo a musí urobiť aj sono brucha, aj vyšetrenie krvi. A v krvi vysoký počet bielých krviniek, vysoké zápalové parametre, nález na sone a do dvoch hodín operovaný…ak by ho pustili domov, je možno mŕtvy.

Nedávno príklad z Čadce, tiež rodina. Doma zjedla mastné, odpadla a šla na pohotovosť. Na pohotovosti základné vyšetrenie, bez vyšetrenia zápalových parametrov, bez chirurgického vyšetrenia, bez sonografie. Vyšetrujúci lekár videl problém v nervovom systéme, ani ho len nenapadlo, že by to mohol byť žlčník. Pacientku pustil domov. Tú až po mojej rade objednala obvodačka na sono, dorobila odbery. Termín na sono – mesiac.

Skutočne sa tu niekto ide hrať, že mu záleži na pacientoch? Toto ako sa k vám správajú lekári a sestry je spôsobené tým, že vďaka COVIDu majú alibi aj na svoju hlúposť, nevedomosť a vyhorenie. Môžu šikanovať pacientov a pacienti nedávajú podnety na úrad pre dohľad. Pritom vďaka takýmto primitívnym chybám zomierajú pre neodbornosť mladí ľudia. Nie pre COVID, ale pre nevedomosť.

Arogantné sestry, lekári majúce strach o svoj život nemajú čo robiť v nemocnici, alebo zdravotníckych zariadeniach.

Normálne zvažujem vytvoriť nejakú organizáciu na pomoc pacientom a podávať za nich podnety na jednotlivé úrady, vrátane trestných oznámení. Je dosť časté ako sa prepisuje a robia podvody s dokumentáciou, ako sú úrady pre dohľad prepojené s farma lobby a záujmovými skupinami. Už len to, čo sa dialo počas liečby COVIDu na Slovensku si vyžaduje jeden veľký súdny proces…

Priložený článok nepovažujem za problém Slovenska, vakcína neochotu, neodbornosť, nedostatok personálu, zdevastované nemocnice nevyrieši.

https://zivot.pluska.sk/zdravie/primar-milan-kulkovsky-varuje-ludi-neurobte-rovnaku-chybu