Blokovanie stránok je cenzúra, presadzovanie jedného názoru je totalita

Keď je spoločnosť dostatočne zdegenerovaná a zmanipulovaná je schopná akceptovania pojmov ako humanitárne bombardovanie, humanitárna pomoc štátu vojenskou technikou.

Práve teraz sa nachádzame v tejto fáze. Nenávisť v spoločnosťi aj vďaka predštartu COVIDom dosahuje historické maximá. Konšpirátori ako ja za tým vídia plánovanosť a prípravu využitím pokročilých sociologických experimentov a technik manipulácie más. Väčšina však za tým vidí to, čo predostrú vo večerných správach. Tie samozrejme niekto vlastní, ten vlastník má svoje záujmy a často ten vlastník má väzby na farmaceutický a zbrojársky priemysel.

Mnohí ľudia pod vplyvom tejto situácie nemajú problém, želať smrť všetkým Rusom, smrť ruským deťom..lebo majú podľa nich „zlé gény“. Spomínate? Toto tu už raz bolo, aj Hitler a jeho sponzori ako Rockefellerovci mali tieto názory a preto sa dlhodobo zaoberali eugenikou. Dokonca nájde sa aj mnoho takých názorov, že nech hodia na Rusko jadrové bomby. Toto všetko je prejav fanatizmu, často s kombináciou psychických porúch.

Covid poslúžil na obmedzenie práv občanov, obmedzenie pohybu a vystrašenie sveta a jednotlivcov do takej miery, aby boli ticho. S príchodom vojny vedúca STRANA, pardón demokratický západ rozhodol, že len jeden názor je správny, len jeden výklad udalosti. Páni naplno využili možnosť ľuďom tlačiť vlastné názory, ale nejako ich nenaučili myslieť. To však vidíme už od výučby na školách. Neučili nás, prečo bol nejaký konflikt, prečo by to niekto robil…predostreli nám fakt, bolo to takto a takto, v tomto roku…vy si to len riadne uložte do hlavy. Myslíte si, že to je cesta ako ľudi naučiť myslieť a uvažovať? Alebo je to predpríprava na manipuláciu a prijímanie jedného názoru? Spoločnosť je však prepsychopatizovaná a hlavnou črtou psychopatov je práve manipulácia a využívanie druhých vo svoj prospech.

A práve teraz, krátko po vypuknutí vojny došlo k blokáci stránok, ktoré ponúkali iný pohľad na vec. Ak by šírili len hlúposti a nezmysly, neboli by takým tŕňom v oku. Problémom však je, že taký aeronet.cz predpovedal rok dopredu COVID pasy, povinné očkovanie. Čo bolo v úvode označované všetkými demokratickými prozápadnými médiami ako hoax, dezinformácia. Po roku to bola realita. Samozrejme, keď niekto dopredu odhali plány pánov sveta, je to problém a veľký zásah do naplňania plánu.

Čím sa líšime teraz od Severnej Kórei, Číny? Aj tam väčšina obyvateľov si skutočne myslí to, čo si myslí vodca. Aj tam väčšina vykonáva to, čo im prikáže režim. Aj tam sú všetci sledovaní a každý nepohodlný názor je perzekuovaný, obmedzovaný. Podobne ako u nás, v tom údajne demokratickom svete, už aj tu človeka skôr zatvoria do väzenia ak vydá nejakú knihu (Marián Magát), ako keď ukradne niekoľko miliónov EUR. Pointou totality je potlačenie individuality, potlačenie možnosti mať iný názor ako väčšinové stádo.

Prečo blokujú stránky? Budeme čoskoro ľuďom zalepovať ústa? Budeme ľuďom rezať jazyk? Tým s nesprávnym názorom? Alebo ich rovno urobíme sterilnými, aby sa nemnožili? Je potrebné mať uniformnú masu prisluhovačov režimu. Aby všetci poctivo robili to, čo chce režim a šírili režimové heslá: Vakcína je sloboda. Nosím rúško, som zodpovedný. Zostaň doma. Dodržuj odstup. Testuj sa. Pomôž Ukrajine. Ukrajina. Slušné Slovensko. Pri psychopatoch vo vedení štátov je možné všetko a posledne dva roky vieme, že nemožné sa stalo realitou.

Prečo sa porušuje to, čo máme v zákonoch a chartách?

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/SK/TXT/PDF/?uri=CELEX:12016P/TXT&from=LT

Správcovia domén navyše porušili aj svoje pravidla a pravidla prijaté v rámci EÚ a medzi ne patrí sieťová neutralita.

https://www.teleoff.gov.sk/sietova-neutralita/

Aj Ústava SR zakazuje cenzúru.

https://knowww.eu/nodes/5a9ea148d6538300014827c6

Ako by mala vyzerať sloboda slova? Prečítaš si to, vyhodnotiš a vyberieš to správne. To je základ slobody. Samozrejme aj propagovať názor, že útok Ruska bol oprávnený je len nepochopením situácie a nebezpečným precedensom. Podobne ako aj všetky útoky USA a NATO na samostatné štáty ako Irak, Juhoslávia…len preto, že niekomu sa niečo nepáči alebo niečo neposlúcha tak, ako treba. Zajtra môže zaútočiť Rusko na nás, lebo sa zle správame k Rómom. Takže fanatikom na oboch stranách odporúčam uvažovať, vlastným rozumom a nenechať sa strhnúť ani jednou propagandou. Ako sa rokmi overene hovorí, kde sa dvaja bijú, tretí vyhráva. A presne tak, prehrávame my, obyčajní ľudia. V pozadi tohto všetkého nám všetko dražie, mnohí už skončili na ulici, mnohí ešte skončia, mnohí sa psychicky zrútili. Spamätajme sa.