Otázky pre vladimíra krčméryho

Koľko desiatok tisíc EUR Vám vyplatili farma firmy, vrátane firmy Pfizer za dobu Vášho pôsobenia.

Koľko desiatok tisíc EUR prispeli farma firmy na Vaše projekty, vrátane vakcinácie v Afrike.

Okrem postu hovorcu vo Pfizery a poberania niekoľko rokov grantov ste pracoval ešte pre aké farmaceutické firmy?

Váš syn Michal pracoval na vysokom poste v Americkej obchodnej komore (Amcham), kde je aj Pfizer. Táto komora háji záujmy amerických firiem vrátane Pfizeru. Nie je to konflitk záujmov?

Keď vystupujete v médiach, prečo neupozorňujete verejnosť, že ste bol hovorcom Pfizeru a dostal ste od nich desiatky tisíc EUR?

Ako údajný dobrák a veriaci ste konal v rozpore s kresťanskou vierou, štatutárom vo Vašej Univerzite je aj oligarcha Fiľo napojený na všetky doterajšie vlády. Prispieval aj Vám, ako aj mnoho vlád zo štátného rozpočtu a vy ste rozdával pofierné tituly. Nehryzie vás svedomie? Pripadá Vám to ako kresťanstvo? mne skôr ako satanizmus.

S rodinou Matovičovcov ste prepojení a poznali ste sa aj pred víťazstvom Matoviča, váš výber do krízového štábu bol v konflikte záujmov pre Vašu minulosť a po známosti s Matovičom a jeho ľuďmi.

Ako správny farma lobista svojimi opatreniami bojkotujete vedecké poznanie a zabezpečili ste neuznávanie prekonania ochorenia COVID, diagnostika PCR sa robí manipulatívne s vysokými Ct hodnotami, protilátky sa netestujú voči iným častiam vírusu ale len voči spike proteínu – čo je tiež farmalobistický krok.

Na Vašej škole získalo titul mnoho pofiderných farma lobistov napojených nielen na farmaceutické spoločnosti, ale aj finančné skupiny ako Kalavská, jej manžel, dokonca Mikas, Jarčuška.

Reakcia na článok: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/protest-pred-krcmeryho-domom-im-vyplatil-profesor-posiela-sokujuci-odkaz-2