Nové genetické vakcíny sa budú „same množiť“ v tele, aj v ich pozadí je Blackrock

Samoreplikujúce vakcíny mRNA predstavila firma Arcturus. Vakcína na COVID-19, ktorá sa bude používať ďalšie mesiace má označenie ARCT-154. Aj tento vývoj svedčí o tom, že COVIDu sa tak skoro nezbavíme a farma firmy sú hladné po ziskoch.

Vývinutim takejto vakcíny, ktorá sa bude sama množiť v tele (replikovať) sa dosiahne to, že je potrebnej podstatne menej mRNA na vpichnutie do tela a tým aj výrazne poklesne cena nákladov na výrobu a zvýši sa aj rýchlosť produkcie takýchto vakcín. V jednoduchosti farma firmy využijú vaše telo, vaše bunky, aby si vytvárali všetko na experimentálne očkovanie.

Arcturus využíva na prenos mRNA do bunky podobne ako Pfizer/Moderna lipidové nanočastice. Tieto označuje ako Lunar technológia.

Akcionármi Arcturusu sú podobne ako v prípade iných farma firiem firmy Blackrock a Vanguard. Tie sú aj najväčšími akcionármi zbrojarských, mediálnych, cenzórskych a iných nadnárodných globálnych firiem.

Ako vidieť najväčším akcionárom firmy Arcturus je Federated hermes. A najväčšim akcionárom Federated Hermes je znova Blackrock, akurát sa skryl za túto firmu.

https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=FII&subView=institutional

O Blackrocku sa hovorí, že jeho skutočnými majiteľmi sú najbohatšie bankarské rodiny z čias spred pár storočí, tie sa takto skrývajú za akcionárov a biele kone ako sú Soros, Gates a iní sociopati. Takto sú skutoční majitelia globalizovaného sveta ukrytí pred verejnosťou. Vlastnia najväčšie média, takže úplatní novinári o nich nepíšu, ani nerobia analýzy. Naopak, ak niekto poukaže na tieto súvislosti je označený ako konšpirátor. Kto má problém uveriť tomu, že svet vlastní pár rodín, odporúčam si prečítať niečo o majiteľloch väčšiny Švédska, rodine Wallenberg. Je čas ľudia sa spájať a začať bojovať proti globalizmu a zločincom v jeho pozadí. Len sila ľudu dokáže poraziť toto malé množstvo sociopatov, ktorí sa medzi sebou krížia po stáročia a podieľajú sa na drancovaní nielen zdrojov, ale aj obyvateľov planéty Zem. O tom, prečo je globalizmus nebezpečný sa môžme presvedčiť práve teraz. Stačí, že jedna ich firma zastaví napríklad výrobu určitého kovu, súčiastok a následne je problém s polovodičmi, výrobou aút.

Video o Lunar nanočasticovej technológii si môžte pozrieť tu:

zdroje:
https://indianexpress.com/article/explained/how-self-replicating-mrna-covid-19-vaccines-work-and-what-trial-results-show-7887302/

https://ir.arcturusrx.com/news-releases/news-release-details/arcturus-announces-self-amplifying-covid-19-mrna-vaccine