Liečba COVID pacientov v nemocniciach experimentálnymi nebezpečnými liekmi

Za problémy neočkovaných pacientov a zlý priebeh často môže experimentálna liečba, ktorú im podávajú v nemocnici, bez informovania pacientov.


Poslednú dobu mi pribúda pacientov, ktorí boli hospitalizovaní na COVIDovych oddeleniach a boli im podávané experimentálne lieky. To zistili, až keď som im to ukázal počas psychiatrického vyšetrenia. Posledný prípad podľa dcéry: Mamina mala sťažené dýchanie, báli sme sa aby sa to nezhoršilo, tak sme ju dali do nemocnice. Tam si ju nechali a odtiaľ prišla v stave, že je stále zmätená, nepokojná, nie je s ňou možná riadna komunikácia.


Keď som si pozeral správu z COVIDového oddelenia, tak jej podávali experimentálne antivirotikum Lagevrio (Molnupavir). Molnupaviru bola udelená výnimka na použitie len na krátku dobu z dôvodu riziká predlžovania pandémie a vzniku nových mutácií pri podávaní tohto lieku. Kedže môže prispievať k mutagénnnej schopnosti vírusu. Na ľuďoch neboli vykonané štúdie ohľadom bezpečnosti pri tehotenstve. Na zvieratách však boli dokázané negatívne účinky, ktoré môžu poškodiť plod. Na potkanoch bol dokazaný nebezpečný toxický účinok na kosti a chrupavku, opakovane (u ľudí sú pozorované často problémy s chôdzou).


Liek bol tesne schválený len pomerom 13 za a 10 proti, aj z dôvodu jeho nízkej účinnosti v prevenci smrti a ťažkého priebehu.


Samozrejme pacientka nehlásila vedľajšie účinky tohto experimentálneho lieku, lebo nevedela, že také niečo dostala. Možno práve za takéto lieky dostali mnohí lekári desiatky tisíc EUR, alebo primárovia infekčných a COVIDových oddeleni…a preto sú tak ticho alebo šíria svoje bludy o liečeni COVIDu.


Ako vidieť pacientom je nielen podávaný nebezpečný Remdesivír, ale aj iné experimentálne liečby, bez dostatočného testovania…